poniedziałek, 22 czerwca 2009

Babi Targ


Miejsce miałam urocze... Trafiła nam się przyjemna pogoda i burza zaczekała ze swoimi darami więc gawędziło się wybornie w cudnych okolicznościach przyrody miejsko - klubowej :-)))

Siedziałam obok Madzi twórczyni Purol design, której torebki od dawien dawna mi się podobają :-) szczególnie usilnie zastanawiałam się kiedyś nad etui do laptopa... Trocheśmy sobie pogadały!!! Wesoło było, bo Madzia jak się okazało ma przedni humor i wesołe usposobienie! :-)))
www.puroldesign.pl

Początek imprezy.


Dziewczyny zaczynają się rozkładać z ciuszkami...


Impreza w toku...


A to Czeremiqa uwieczniona ;-))))

Były też media!!!! Ontv,
WTK... Asia organizatorka udzielała się medialnie, za co ją podziwiałyśmy, bo nie było po Niej widać żadnej tremy :-)

Radio ESKA... Madzia iście marketingowo opowiada o Swoich torebkach... a za chwilę będę ja ze swoimi zawieszkami na kieliszki :-) Redaktorce, notabene ślicznie się usmiechającej, bardzo spodobał się pomysł :-)) ZAPRASZAM!!!

Ach jakie to było miłe niedzielne popołudnie... Pod koniec Babiego targu przysiadła się do nas na pogawędkę Agnieszka Jęcz - przemiła wprost Dziewczyna!!!! Na nasze szczęście dla nas Poznanianek przeniosła się z Ostrowa i będzie dla nas projektować między innymi stroje z jedwabiu!!!!
www.agajecz.wordpress.com

Szkoda, że czas tak szybko płynie... Zanim się obejrzałyśmy było już po wszystkim i ogródek Dragona opustoszał... :-( No cóż wszystko co dobre i miłe szybko się kończy... Do zobaczenia na przyszłym Babim Targu... ;-)

1 komentarz: