poniedziałek, 22 czerwca 2009

Babi Targ

W niedzielę na tarasach klubu Dragon wzięłam udział w kiermaszu przedmiotów artystycznych na imprezie o nazwie Babi Targ :-)
Co pisali o imprezie organizatorzy?:

"... Lubisz oryginalne ciuchy, niepowtarzalną biżuterię, niebanalne dodatki? Przyjdź na kolejną akcję wymiany ciuchów z cyklu Babi Targ.

Jeśli twoja szafa pełna jest ciuchów, w których już nie chodzisz, nie możesz na nie patrzeć albo w które się już nie mieścisz Babiląd organizuje imprezę dla ciebie!

Tylko tu wymienisz swój sweterek na czyjąś cudną sukienkę a bluzeczka od teściowej w jej ulubionym wrzosowym kolorze wreszcie znajdzie odpowiednią dla siebie osobę. A i tobie na pewno wpadnie w oko coś ciekawego. Wymienić możesz ubrania, buty, wszelkie dodatki i gadżety - warunek muszą być czyste i w dobrym stanie.

Wymiana może przebiegać w formie bezgotówkowej, jeśli obie strony transakcji się na to zgodzą. Możesz też wycenić swój ciuch, by móc go później sprzedać.

W programie imprezy oprócz wymiany również kiermasz przedmiotów artystycznych dla osób chcących wystawić swoje rękodzieło...."


Dooobrze,że mamy Babiląd!!!! :-)))
Tutaj znajdziecie aktualne informacje na temat działalności tego Ośrodka Rozwoju Osobistego Kobiet:
www.babilad.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz